REZERWACJA

REZERWACJA LUB WYCENA BILETU

Wybierz przycisk poniżej i przełącz się na wyszukiwarkę połączeń promowych klikając odpowiedni dział:

*INDYWIDUALNA: to przepłynięcie osób pieszych, osób z samochodami osobowymi do 3,5 t DMC, zestawami pojazdów z przyczepą o łącznej długości do 14 m oraz wysokość do 3,6 m, kamperami, maksymalnie do 9 osób;

*GRUPOWA: to przejazd minimum 11 osób, które muszą podróżować jednym pojazdem (autokar) lub pieszo;

*CARGO: to przejazd samochodów ciężarowych, vanów, blaszaków powyżej 10 m dł lub powyżej 3,6 m wys., tirów przewożących towary lub jadących na pusto.

Przekierowanie nastąpi automatycznie – wyszukaj połączenia i dokonaj wyceny lub rezerwacji. Dokonaj płatności za bilet za pośrednictwem systemu płatności online DOTPAY. Połączenie jest bezpieczne, a zaraz po zaksięgowanej wpłacie otrzymasz bilet na prom na swój e-mail. Jeśli wyślesz kalkulację, zostanie zrealizowana w godzinach pracy naszego biura, staramy się odpowiadać jak najszybciej to możliwe. Jeśli potrzebujesz bilet grupowy lub cargo wystarczy przełączyć na górnym pasku wyszukiwarkę i postępować jak wyżej. Uwaga wszystkie wymagane pola w systemie są niezbędne do przygotowania wyceny lub rezerwacji biletu na prom. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami.